O NAS
POZNAJ

NAS I NASZĄ HISTORIĘ

Większość z nas pochodzi z Górnego Śląska, ale są w naszej ekipie także fotografowie z Krakowa, Bydgoszczy i Łodzi. Fotografujemy w całej Polsce.

Jesteśmy zgraną paczką, która bazując na wieloletnim doświadczeniu, wie, jak wyglądają sytuacje podczas studniówki.

Pracujemy razem i przyjaźnimy się od kilku lat, dzięki czemu świetnie się uzupełniamy, kiedy fotografujemy mnóstwo osób i sytuacji, bo każdy szczegół ma znaczenie.

Studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego maturzysty!
Jako doświadczeni fotografowie oferujemy Wam uwiecznienie tych pięknych chwil na profesjonalnych fotografiach i filmach, które przez lata będą wspaniałą pamiątką.

Podczas studniówki większość czasu spędzamy ze wzrokiem przy wizjerze, w skupieniu czekając na ciekawe momenty. Zdjęcia, które wykonujemy, oddają w stu procentach atmosferę panującą podczas tej wspaniałej imprezy – co można zobaczyć w naszych przykładowych realizacjach.

Chcemy się z Wami bawić, cieszyć, tańczyć, jeść, uśmiechać się i przeżywać wszystko to, co Wy. Dlatego zdjęcia, które wykonujemy, są takie naturalne i spontaniczne.

Nasza praca jest naszą pasją, dzięki temu możecie czuć się całkowicie swobodnie, nie odczuwając presji aparatu.

właściciel i fotograf
Julia Szymańczyk
właściciel i fotograf
Oskar Słabosz
fotograf
Zuza Malina
fotograf
Gabriela Połubińska
fotograf
Przemysław Szklarski
fotograf
Grzesiek Bukalski
filmowcy
Ania i Adam
fotograf
Karol Jaszcz
fotograf
Jędrek Soliński
fotograf
Rafał Stefanowski
fotograf
Julia Iskra
fotograf
Natalia Trela
fotograf
Natalia Okońska

 

 

MATURZYŚCI O NAS

Prev.
Next.
Instagram @najlepszestudniowki
Warning: Illegal string offset 'items' in /home/budziem2/ftp/najlepszestudniowki/wp-content/plugins/reflector-plugins/shortcodes/cs_instagram.php on line 84

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/budziem2/ftp/najlepszestudniowki/wp-content/plugins/reflector-plugins/shortcodes/cs_instagram.php on line 84
Total: